top of page

Lampa operacyjna
Quasar eLite 

Quasar eLite - Brandon Medical 

Innowacyjna technologia HD-LED zapewnia oświetlenie o znacznie lepszych parametrach świetlnych niż oferują to standardowe lampy LEDowe lub konwencjonalne halogenowe lampy operacyjne.

Dzięki zastosowaniu tej nowoczesnej technologii lampa Quasar eLite wytwarza idealnie chłodne światło o jednorodnej barwie  i szerokim polu świetlnym.

Quasar eLite wytwarza światło o wysokim natężeniu 160 000 Lux i równoczesnej równomiernej dystrybucji światła na całym polu roboczym, eliminując przy tym kontrasty i rozproszenie światła na obrzeżach.

 

Lampa charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem odwzorowania barw, a także posiada możliwość regulacji temperatury barwowej, co podnosi jej funkcjonalność. Operator ma możliwość indywidualnego dostosowania barwy światła do rodzaju i wymogów wykonywanego zabiegu operacyjnego.

 

Natężenie światła regulowane jest w przedziale od 5% do 100%, a średnica plamy świetlnej d10 posiada szeroki zakres regulacji, dzięki czemu lampa charakteryzuje się dużą funkcjonalnością.

 

Zastosowane w lampie Quasar eLite unikatowe rozwiązania optyczne wpływają nie tylko na jakość wytwarzanego światła, ale także na bardzo wysoką bezcieniowość oraz dużą wartość wgłębności oświetlania jam operacyjnych.

 

Szczelna oprawa odporna na działanie czynników środowiskowych o klasie ochrony IP54 oraz gładka powierzchnia czaszy wpływają na łatwość dezynfekcji i utrzymania lampy w czystości.

 

Lampa Quasar eLite może być dodatkowo wyposażona w zintegrowany system audiowizualny.

 

Lampa dostępna również w wersji mobilnej.

Specyfikacja techniczna modelu podstawowego:

-     Natężenie światła: 160 000,00 lux

-     Wskaźnik odwzorowania barw Ra powyżej 95

-     Wskaźnik odwzorowania barwy                               czerwonej R9 powyżej 95

-     Regulowana temperatura barwowa od 3100             do 5000 K

-     Możliwość konfiguracji jako lampa jedno, dwu         lub trzy czaszowa 

-     Możliwość zabudowania w czaszy kamery Full         HD

Zapytaj o ten produkt 

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page