top of page

Lampa zabiegowa 
Coolviev CLED23

CLED23 - Brandon Medical 

Coolview CLED23 zapewnia użytkownikowi bezkompromisową jakość oświetlenia, a dzięki świetnemu odwzorowaniu kolorów redukuje zmęczenie oczu i umożliwia dostrzeżenie nawet niewielkich różnic w tkankach podobnej barwy. Idealnie sprawdza się w dermatologii, laryngolgii, ginekologii, jak również na oddziałach położniczych.

Wysokie natężenie światła pozwala na przeprowadzanie wymagających badań. Lampa CLED23 charakteryzuje się natężeniem światła 60000 lux z 4 stopniową regulacją.

CLED23 pozwala na regulację temperatury barwowej źródła światła pozwalając lekarzowi na łatwiejszą analizę stanu tkanki. Ciepłe barwy (3500°K) idealnie nadają się do przeprowadzania badań dermatologicznych, a zimne (4500°K) do uwidaczniania naczyń krwionośnych.

CLED 23 dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki antybakteryjnej hamuje wzrost drobnoustrojów (w tym MRSA). Takie rozwiązanie trwale zabezpiecza lampę przed skażeniem. Więcej formacji można uzyskać na stronie: www.sanitized.com/en.html

Dzięki zastosowania ramienia działającego na zasadzie sprężyny pozycjonowanie lampy jest niezwykle płynne i swobodne. Model przysufitowy (CLED23T1C) charakteryzuje się niczym nieograniczonym obrotem o 360° wokół własnej osi, dzięki czemu użytkownik jest w stanie ustawić lampę w dowolnej pozycji zapewniając sobie maksymalny komfort i idealne oświetlenie do przeprowadzenia każdego zabiegu.

16 silnych i wyjątkowo trwałych diod LED (>30000h) zapewnia osiągnięcie wysokiej wydajności świetlnej przy minimalnym zużyciu prądu. Diody LED nie zawierają związków rtęci, ołowiu, kadmu, freonu, trwałych i lotnych związków organicznych ani halogenu.

Specyfikacja techniczna modelu podstawowego:

-     Natężenie światła: 60000,00 lux

-     Wskaźnik odwzorowania barw Ra powyżej 95

-     Wskaźnik odwzorowania barwy                               czerwonej R9 powyżej 90

-     Regulowana temperatura barwowa od 3500            do 4500 K

-      Występuje w wersji sufitowej, ściennej lub                mobilnej

Zapytaj o ten produkt 

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page