top of page

Lampa zabiegowa 
Astralite 

Astralite - Brandon Medical 

Astralite eLite zapewnia natężenie oświetlenia na poziomie 100 000 lux z odległości 1m gwarantując wyjątkowo jasne światło do przeprowadzania nawet najbardziej wymagających zabiegów.

Wszechstronny panel sterowania

 

Prosty w obsłudze i przejrzysty panel sterowania umożliwia regulację natężenia w 8 krokach oraz temperatury barwowej w 6 krokach, podczas gdy średnica pola operacyjnego może być regulowana za pomocą ergonomicznego uchwytu.

 

Diody LED emitują wyłącznie zimne światło bez podczerwieni, co jest rozwiązaniem bezpiecznym i komfortowym zarówno dla lekarza, jak i pacjenta. Możliwość regulacji natężenia zapewnia dobranie
odpowiedniego oświetlenia w zależności od przeprowadzanego zabiegu.

Lampa Astralite charakteryzuje się naturalnym i wyraźnym odwzorowaniem całego spektrum barw. Współczynnik Ra na poziomie >95 oznacza wyjątkowo wysoką jakość białego światła, podczas gdy współczynnik R9>95 wskazuje jak wiernie lampa odwzorowuje barwę czerwoną.

Żywotność diod LED zastosowanych w lampie Astralite szacowana jest na ponad 50 000h, co w praktyce oznacza 20 lat eksploatacji.

Dzięki równomiernemu rozprowadzeniu światła na całej oświetlanej powierzchni oświetlenie HD-LED zapewnia optymalną dystrybucję światła. Umożliwia to wyeliminowanie zakłóceń w dopływie światła i powstawania obszarów zacienionych podczas zabiegów.

Higieniczna konstrukcja

Czasza lampy uszczelniona jest zgodnie ze standardem IP54 dla ochrony przed wnikaniem zanieczyszczeń i płynów aby trwale zabezpieczyć lampę przed skażeniem. Wszystkie powierzchnie są gładkie, bez wystających elementów co ułatwia czyszczenie oraz dezynfekcję.

Szeroki zakres ruchów

Lampa Astralite została zaprojektowana w taki sposób aby czasza lampy mogła być ustawiona pod dowolnym kątem w celu oświetlenia każdej części ciała pacjenta. Ramiona lampy są ruchome w 5 punktach (ruch rotacyjny) dzięki czemu dostosowanie kąta padania wiązki światła jest niezwykle proste i dokładne.

Specyfikacja techniczna modelu podstawowego:

-     Natężenie światła: 100 000,00 lux

-     Wskaźnik odwzorowania barw Ra powyżej 95

-     Wskaźnik odwzorowania barwy                               czerwonej R9 powyżej 95

-     Regulowana temperatura barwowa od 3100             do 5000 K

-     Możliwość konfiguracji jako lampa jedno                  lub dwu czaszowa        

-      Występuje w wersji sufitowej, ściennej lub                mobilnej

Zapytaj o ten produkt 

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page