top of page

Lampa operacyjno - zabiegowa 
Astramax 

Astramax - Brandon Medical 

Innowacyjna technologia HD-LED zapewnia oświetlenie o znacznie lepszych parametrach świetlnych niż oferuja to standardowe lampy LEDowe lub konwencjonalne halogenowe lampy operacyjne.

 

Astramax jest lampą niewielkich rozmiarów, wytwarzającą oświetlenie o dużym natężeniu 150 000 Lux, porównywalnym z dużo większymi lampami operacyjnymi.

 

Ultra cienka i lekka kopuła lampy umożliwia płynne, szybkie, a zarazem precyzyjne i stabilne ustawienie lampy podczas zabiegu.

 

Lampa charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem odwzorowania barw Ra 95, a także posiada możliwość regulacji temperatury barwowej, co podnosi jej funkcjonalność. Operator ma możliwość indywidualnego dostosowania barwy światła do rodzaju i wymogów wykonywanego zabiegu operacyjnego.

 

Natężenie światła regulowane jest w zakresie od 5% do 100%, a średnica plamy świetlnej d10 posiada szeroki zakres regulacji, dzięki czemu lampa charakteryzuje się dużą funkcjonalnością.

 

Ponadto lampa wykonana w technologii HD-LED wytwarza idealnie chłodne światło o dużym natężeniu, przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Żywotność takiej lampy szacowana jest na ponad 20 lat eksploatacji bez konieczności wymiany źródła światła. Wysoka sprawność świetlna przekłada się na wymierne korzyści ekonomiczne.

 

Szczelna oprawa czaszy lampy, odporna na działanie czynników środowiskowych, o klasie ochrony IP54 oraz gładka powierzchnia czaszy wpływa na łatwość dezynfekcji i utrzymania lampy w czystości.

Lampa Astramax HD-LED dostępna jest w wersji sufitowej, ściennej oraz mobilnej z możliwością wyposażenia w zintegrowany system audiowizualny.

Specyfikacja techniczna modelu podstawowego:

-     Natężenie światła: 150 000,00 lux

-     Wskaźnik odwzorowania barw Ra powyżej 95

-     Wskaźnik odwzorowania barwy                               czerwonej R9 powyżej 95

-     Regulowana temperatura barwowa od 3100             do 5000 K

-     Możliwość konfiguracji jako lampa jedno, dwu         lub trzy czaszowa 

-      Występuje w wersji sufitowej, ściennej lub                mobilnej

-     Możliwość zabudowania w czaszy kamery Full         HD

Zapytaj o ten produkt 

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page